BİZ KİMİZ?

Kalite Ayrıntıda GİZLİDİR!

VestaWood; prefabrik ahşap ev sistemlerinin adıdır.

VestaWood; NİLŞEN İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET A.Ş. nin tescilli markasıdır.

Kurulduğu günden bu güne tam 36 yıldır Nilşen İnşaat Taahhüt San.Tic.A.Ş. olarak, ilgililerin tümü için en kaliteli, en kullanışlı ve en ekonomik olanı üretmeyi amaç edinmiştir. Kurucusu; halen Nilşen A.Ş. Onursal Başkanı olan Emekli Matematik Öğretmeni, Hasan Sırrı ŞENER dir ve ilk kez Nilşen Dershanesi olarak 1984 te hizmete başlamıştır.

Nilşen A.Ş. nin faaliyet konuları; tarihi eser restorasyon projeleri ve uygulamaları, mimarlık mühendislik projeleri, binaların depreme karşı güçlendirilmesine ilişkin analiz, proje ve uygulamalar, VestaWood prefabrik ahşap ev üretimidir.

VestaWood ahşap uygulamalarına, 1990 yılında, tarihi eser restorasyonu uygulamalarında Nilşen İnşaat Taah.San.Tic.A.Ş. nin kullanılacağı ahşapların hazırlanması ve üretilmesi ile başladı. Sonrasında, doğada, doğal ve doğa ile barışık prefabrik ahşap evler üretmeye başladı.  Üretimlerimiz Nilşen A.Ş. güvencesi altında gerçekleştirilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

ahşap ev

HİZMETLERİMİZ

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ ?

Prefabrik Ahşap Ev

Kuru yerli sarı çam kerestelerden üretilir. Panel duvarlar halinde fabrikada üretilerek, araziye nakledilir ve monte edilir.

Lamine Ahşap

Lamine sistemle, büyük kesitlerde ahşap kolon, kiriş, kemerler üretmekteyiz. Lamine kirişler büyük açıklıklarda kullanılır.

Ahşap Mobilya

VestaWood ürünleri arasında; ahşap merdivenler, masif ahşap kapı, ahşap masa ve sehbalar, ahşap kitaplıklar, bahçe mobilyaları yer alır

Nilşen A.Ş.

Tarihi Eser Proje ve Uygulamaları, Depreme Karşı Güçlendirme, Mimarlık Mühendislik Projeleri, Danışmanlık

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO VE OHSAS BELGELERİMİZ