PREFABRİK AHŞAP EVLER

YONCA MODELİ

Ahşap Ev

YONCA MODELİ; prefabrik ahşap evlerimizin en küçüğüdür (0+1).

Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Yapının temeli ahşap kazıklar olabileceği gibi, 30+35cm yükseklikte betonarme platform da olabilir.

Yonca Doğa Evi’ nin kapalı alanı 15,71M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir.

Diğer doğa evlerimizden farklı olarak, Yonca Doğa Evi’nin verandası çatı ile örtülüdür. Bu sebeple; gerektiğinde cam balkon kapatması ile kapatılarak, kapalı kış bahçesi gibi de kullanılma olanağı bulunmaktadır. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Yonca Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Yonca Modeli  Plan, Görünüş:

Prefabrik Ahşap Evler

Yonca Modeli  plan ölçüleri:

Ahşap Ev

ARDIÇ MODELİ

Ahşap Ev

ARDIÇ MODELİ;  orta boyuttaki doğa evidir (1+1).

Ahşap kazık temel üzerine ya da 30-35cm betonarme platform üzerine kurulabilir. Panel duvarlar şeklinde fabrikamızda hazırlanarak, şantiyede birleştirilerek, ev haline getirilir.

Ardıç Doğa, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 10,14M2 dir.

Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Ardıç Doğa Evimizin veranda kısmının üstü açıktır. ARDIÇ Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Ardıç Modeli plan ve görünüşü:

Ahşap Ev

Ardıç Modeli Plan Ölçüleri:

Ahşap Ev

ARDIÇ-2 MODELİ

Ahşap Ev

ARDIÇ-2 MODELİ;  orta boyuttaki hobi evidir (1+1).

Ardıç modeli ile mimari planı aynıdır. Ahşap kazık temel üzerine ya da betonarme platform üzerine kurulabilir. Tamamen prefabriktir. Kurulduktan sonra sökülerek başka bir araziye yeniden kurulabilir.

Ardıç-2  Doğa, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir.

Verandanın üzeri çatı ile kapatılacağı için, gerektiğinde etrafı cam balkon sistemleri ile kapatılarak kapalı alan oluşturulabilir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır.  ARDIÇ-2 Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Ardış -2 Modeli Plan ve Görünüşleri:

Ahşap Ev

Ardıç – 2 Modeli Plan Ölçüleri:

Ahşap Ev

CEVİZ MODELİ

Ahşap Ev

CEVİZ MODELİ;  ahşap evlerimizin en büyüğüdür (2+1).

Ahşap kazık temel üzerine oturtularak yada betonarme platform üzerine kurulabilir.

Ceviz Doğa  Evi’ nin alt kat alanı 36,64M2 ve çatı arası 13,59M2, veranda kısmı 10,43M2 dir.

Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Bunlara ilave olarak çatı arasında da bir oda bulunmaktadır. CEVİZ Doğa evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Ceviz Modeli Plan, Görünüş:Ahşap Ev
Ceviz Modeli Plan Ölçüleri:

Ahşap Ev

0
    0
    Sepetiniz